Dantų gydymas

Dantų gydymas (nuotrauka)

Ėduonis - infekcinė dantų liga, atsirandanti dėl nepakankamos priežiūros ir/ar netinkamos mitybos.

Laiku negydant ėduonies, pažeidimas plinta į gilesnius danties sluoksnius ir pažeidžia pulpą, sukelia stiprų skausmą - tuomet reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas. Po kanalų gydymo dantis plombuojamas arba protezuojamas.

Ėduonies pažeisto ar nutrinto danties vainiko atstatymas kompozitine plomba, atkuriant natūralią danties anatomiją.

Priekinių dantų atstatymas ar suformavimas kompozitine plomba taip, kad savo dydžiu, forma, skaidrumu ir spalva prilygtų natūralaus danties vaizdui.

Kilus danties vidinių audinių uždegimui ir atsiradus stipriam skausmui dėl ėduonies komplikacijų, reikia dantų šaknų kanalų gydymo. Jo tikslas - pašalinti uždegiminius audinius bei mikroorganizmus ir užplombuoti dezinfekuotus danties šaknų kanalus specialia medžiaga.

Kai buvusio endodontinio gydymo kokybė nepakankama arba atsinaujina simptomai, yra atliekamas dantų šaknų kanalų pergydymas. Jo metu pašalinamas senas užpildas, kanalai pakartotinai išvalomi, suformuojami ir užplombuojami.

Kai dantys yra sveiki ir pacientas pageidauja pašviesinti dantis, atlikus profesionalią burnos higieną pagaminamos dantų balinimo kapos ir pacientas pagal gydytojo instrukcijas naudodamas specialų medikamentą, atlieka balinimą namuose.

Visos paslaugos
Specialistai

Giedrė Girgždytė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė

Jurgita Stanevičienė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė

Augustė Elena Ladukaitė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė